jak wygląda depilacja z laserem VECTUS? – Depilacja laserowa Gdynia

szybka depilacja laserowa

Pozbywanie się owłosienia jest procesem towarzyszącym praktycznie każdej współczesnej kobiecie. Presja społeczeństwa na gładkie, pozbawione włosów ciało jest tak silna, że żadna chyba kobieta nie ma odwagi na pokazanie naturalnie owłosionych nóg np. w spódnicy. Metod depilacji jest naprawdę wiele, jednak nie dają one zwykle długotrwałego efektu, dlatego musimy na stałe wprowadzić ją do swojej pielęgnacyjnej rutyny, jeżeli chcemy mieć gładkie ciało. Okazuje się jednak, że trwała depilacja już od kilku lat jest dostępna na polskim rynku, a ponadto jest naprawdę korzystna cenowo. Depilacja laserowa, bo o niej tu mowa, jest póki co jedynym sposobem na trwałe usunięcie owłosienia z wybranych części ciała, pod kilkoma warunkami – nie mamy żadnych przeciwskazań od strony zdrowotnej, a włosy na ciele są w miarę ciemne – laser najlepiej radzi sobie z włosami ciemnymi. W poniższym artykule zapoznasz się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi depilacji laserowej, które pomogą Ci podjąć decyzję i przekonają Cię, że zdecydowanie warto sięgnąć po taką metodę depilacji!

Jak wygląda depilacja laserowa i jak się do niej przygotować?

Depilacja laserowa to nic innego jak podgrzewanie mieszków włosowych powodujące ich trwałe uszkodzenie, dzięki czemu włos przestaje odrastać. Przeprowadza się go wyłącznie w odpowiednich salonach kosmetycznych przez doświadczonych pracowników, którzy po przeprowadzeniu odpowiedniego wywiadu zdrowotnego mogą zdecydować, czy depilacja laserowa będzie dla nas bezpieczna. Wywiad przy pierwszej wizycie w salonie kosmetycznym jest sprawą kluczową, ponieważ dzięki temu pracownik sprawdza, czy depilacja przeprowadzona na naszej skórze nie będzie szkodliwa czy nie wywoła niechcianych reakcji, np. poparzeń czy podrażnień. Wszelkie wytyczne dotyczące przebiegania zabiegu i przygotowania się do niego przekaże nam osoba wykonująca zabieg, więc gorączkowe poszukiwanie informacji w Internecie nie ma większego sensu, skoro otrzymamy wszystkie informacje u  źródła. Jedyne co możemy zrobić jeszcze przed zabiegiem to unikanie opalania się, nakładania lekkich kosmetyków i przede wszystkim unikania chlorowanych basenów, by nie podrażniać skóry, która będzie poddana zabiegowi.

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: +48 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Przewaga depilacji laserowej ponad innymi metodami

laserowa depilacja - plecy
laserowa depilacja – plecy

Nie ulega wątpliwości, że laserowe usuwanie owłosienia jest jedyną metodą dające trwałe pozbycie się włosów z ciała. Nie jest w żaden sposób bolesna, klientki opisują uczucie lasera na ciele jako delikatne igiełki, więc może być to nawet przyjemne uczucie. W porównaniu np. z depilowaniem za pomocą wosku, depilacja laserowa jest wręcz przyjemna i nie powoduje żadnego dyskomfortu. Często problemy hormonalne powodują, że na twarzach czy innych częściach ciała pojawiają się włosy, szczególnie jest to nieprzyjemne u kobiet, które chcą jak najszybciej pozbyć się takiego problemu. Depilacja za pomocą lasera daje taką możliwość, a ponadto jest gwarancja, że po określonej liczbie zabiegów nasze włoski nie odrosną, a my będziemy mogli cieszyć się gładką i pozbawioną włosów skórą. Depilację laserową wykonuje się praktycznie na każdej części ciała, jeżeli spełnione są wszystkie warunki i nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych. Jakie są najczęściej wybierane zabiegi depilacji laserowej?

 • Twarz- ( zarówno u kobiet jak i u mężczyzn)
 • Bikini -( przewaga kobiet)
 • Nogi -(również kobiety sięgają najczęściej po taki zabieg)
 • Plecy- ( najczęściej Panowie mają z tym problem i decydują się na depilację tej części ciała)

Inne istotne aspekty depilacji laserowej: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Chcąc pozbyć się uciążliwego obowiązku depilacji tradycyjnej która daje nam efekty tylko na chwilę, warto zainwestować w laserowe usuwanie owłosienia, które trwale zlikwiduje włosy z wybranej przez nas części ciała, a my sami będziemy mogli zapomnieć o jednorazowych maszynkach czy wosku, które bardzo często wywołują podrażnienia i powodują bolesne wrastanie włosków. Zdecydowanie warto rozważyć taką opcję.

7 komentarzy

 • Ktoś powie gdzie wybrać się na usuwanie owłosienia laserem? Szukam solidnego gabinetu medycyny estetycznej, ale nie wiem co wybrać…

  Odpisz
  • Jak się zastanawiasz gdzie iść na depilację laserową to wybierz się do Clinica Cosmetologica w Gdyni, korzystają tam z bardzo skutecznego lasera Vectus.

   Odpisz
 • ciekawe ile kosztuje laserowe usuwanie owlosienia? pewnie trzeba wydac spora sumke z oszczednosci

  Odpisz
  • Nie jest to aż takie drogie jak się wydaje, kilka stówek za jeden zabieg usuwania owłosienia laserem zazwyczaj (zleży od sprzętu i gabinetu). Często też można rozbić na raty, co jest bardzo wygodne.

   Odpisz
 • Serio chodzicie na takie zabiegi? Ja bym się za bardzo obawiała efektów ubocznych i przeciwwskazań do depilacji laserem…

  Odpisz
  • W porządnym gabinecie przed zabiegiem powinni Ci powiedzieć o wszystkich przeciwwskazaniach do depilacji laserowej. Konsultacja przed zabiegiem depilacji laserem jest konieczna i jeżeli jakiś ‚specjalista’ nie robi tego przed to chyba warto zrezygnować z zabiegu 😉

   Odpisz
  • Raczej nie ma czego się obawiać, bo laserowe usuwanie jest dość bezpiecznym zabiegiem i rzadko kiedy można mówić o jakiś efektach ubocznych. Oczywiście najlepiej wszystko skonsultować przed wykonaniem zabiegu 🙂

   Odpisz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

22 − 14 =