Depilacja laserowa – porównujemy laser Vectus i Light Sheer

estetycznie i trwale wydepilowane bikini

Gładka i miękka skóra w dotyku – ciało jak z reklam. Każdy marzy o tak wyglądającej skórze. Dlatego też korzystamy z różnych dostępnych metod dla uzyskania jak najlepszego efektu. Najczęściej oczywiście stosujemy maszynki do golenia i wosk. Wszystkie te metody to krótkotrwałe i uciążliwe depilacje laserowa natomiast jest długotrwała. Tanie metody są szybkie, ale powodują podrażnienia, problemy skórne i są mało komfortowe. W konsekwencji wszystkich nieprzyjemnych doświadczeń z tanimi metodami depilacji poszukujemy czegoś bardziej trwałego i przyjaznego dla skóry. Dlatego depilacja laserowa staje się najlepszym rozwiązaniem.

Wiele gabinetów kosmetycznych posiada usuwanie włosów laserem w swojej ofercie. Usuwanie owłosienia laserem dotyczy każdej części ciała, nie ma tu ograniczeń. I co najważniejsze jest to trwała depilacja. Jak już zdecydujemy się na tego typu rozwiązanie od razu nasuwa nam się kilka haseł w głowie: depilacja laserowa koszt, depilacja laserowa ile zabiegów itd. Opiszmy pokrótce najważniejsze z nich:

 • laserowa depilacja – cena: w dobrych salonach kosmetycznych, w zależności od części ciała jeden zabieg kosztuje: 150-500zl
 • depilacja laserowa – ile zabiegów?: w zależności od rodzaju owłosienia i miejsca średnio 6 zabiegów jest wystarczająca
 • czy depilacja laserowa boli?: usuwanie owłosienia laserem jest bolesne jednak przed zabiegiem dostajemy znieczulenie
 • depilacja laserowa – jak się przygotować?: ograniczamy wizyty w solarium, dbamy o nawilżenie skóry, przed samym zabiegiem bierzemy przysznic, osuszamy skórę i nie nakładamy żadnych kremów czy balsamów

Gdy znamy już odpowiedzi na najczęściej wyszukiwane hasła związane z usuwaniem włosów laserem zastanówmy się jakim sprzętem wykonać ten zabieg. Obecnie na rynku najpopularniejsze są dwa rodzaje: Light Sheer oraz Laser Vectus. Przejdźmy do porównania:

 • bezpieczeństwo zabiegu – tutaj niekwestionowanym zwycięzcą jest laser Vectus ponieważ jako jedyny zawiera czytnik zawartość melaniny w skórze, dlatego też oparzenia po depilacji laserowej tym urządzeniem jest niemożliwe
 • skuteczność – decydując się na laser chcemy, aby była to trwała depilacja, dlatego po latach od wprowadzenia na rynek Light Sheer kreatorzy laseru Vectus przekonali się, że diody powinny być rozłożone gęśćiej, a w głowicy powinny znajdować się lustra odbijające wiązki światła. Tak też skonstruowali urządzenie vectus, dlatego w ankietach po zabiegu klientki przy haśle depilacja laserowa opinie wpisują: pozbyłam się wszystkich włosków, brak jakiegokolwiek włosa itd.
 • czas zabiegu – oczywiście lubimy spędzać u kosmetyczki czas jednak nie cały dzień, i tak laserowa depilacja pach laserem Vectus to ok 2minuty natomias depilacja laserowa light sheer to 15 minut.
 • ochrona przed bólem – w laserze Light Sheer chłodzenie skóry odbywa się prze i po strzale laserem, laser Vectus jest pod tym względem unowocześniony i chłodzi przed w trakcie a także po strzale.

Z powyższych konkluzji wynika iż usuwanie włosów laserem Vectus jest najbardziej przemyślaną metodą jaką możemy wybrać. Po wcześniej wyjaśnionych hasłach w temacie pozbywania się zbędnego owłosienia możemy pomyśleć, że najtrwalsza jest depilacja laserowa skutki uboczne są w tych czasach znikome. Decydując się na taki zabieg wybierajmy więc nowoczesny sprzęt i cieszmy się efektami. Dlatego nie wahaj się i kup voucher na depilację laserową.

3 komentarze

 • Pierwsze słysze o znieczuleniu, jak robilam zabieg w clinica cosmetologica w gdansku to nie trzeba bylo zadnego zneiczulenia bo laser po prostu nawet nie bolał. A raczej kosmetolożka robila wszystko ok, bo wloski zniknely.

  Odpisz
 • Ceny sa na pewno wyzsze niz zwyklej depilacji, no ale z drugiej strony to jest zaplacenie raz a porzadnie i pewnie zwykla w perspektywie czasy kosztuje nas wiecej.

  Odpisz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

44 − 34 =