Zabieg Quadrostar pro yellow na rozszerzone naczynka.

zabieg-laserem-quadrostar

Laser Quadrostar to idealny zabieg na rozszerzone naczynka, w tym rozszerzone naczynka na twarzy. Idealnie sprawdzi się, kiedy cierpimy z powodu widocznych naczynek. Pajączki na nogach oraz trądzik różowaty nie musi być już naszym problemem! Już pierwszy zabieg laserem Quadrostar Pro da wyczekiwane efekty! Laser ten wnika w głąb skóry aż do 577 nm, dzięki czemu nie podrażnia jej wewnętrznej warstwy. Działa w środku tkanek na naczynka, nie uszkadzając również tkanki wewnętrznej. Ciepło wydalane przez laser zamyka naczynka, ale również zmniejsza ich widoczność. Wszystko dzięki działaniu na oxyhemoglobinę. Sprawia on, że naczynka zamykają się i nie powstają nowe.

Idealne efekty widocznie mniej zaczerwienionej skóry uzyskamy po około 5 zabiegach! Warto je powtarzać co roku, by utrzymać widoczny efekt. Świetny będzie również zabieg przypominający co pół roku, przy większych zmianach. Pozwoli to nam czuć się komfortowo, zwłaszcza latem, kiedy ubieramy krótsze spódnice i sukienki. Zabieg jest bezbolesny i łatwo po nim wrócić do codziennych obowiązków. Nie wymaga on również znieczulenia ani hospitalizacji. Aby efekt pięknej skóry utrzymał się na dłużej, warto zastosować się do rad kosmetyczki. Na pewno po zabiegu nie będziemy mogły opalać przez kolejnych kilka tygodni ani korzystać z sauny oraz basenu. Nie zalecane są również trudne ćwiczenia fizyczne. Warto również wstrzymać się od stosowania kremów brązujących.Nie wolno także korzystać z zabiegów, które mocno złuszczają skórę.

piękna-skóra-po-zabiegu

Po zabiegu zalecane są kremy nawilżające oraz kremy z filtrem. Naczynka krwionośne muszą mieć czas, by zamknąć się oraz skurczyć, dlatego wszystkie zabiegi, które mogą je na nowo rozszerzyć są niewskazane.

Więcej na temat rozszerzonych naczynek na twarzy możesz przeczytać tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozszerzone-naczynka-na-twarzy/

Po zabiegu nie możemy również bardzo intensywnie ćwiczyć.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu laserowego Quadrostar

Przeciwwskazaniami do zabiegu są:

  • epilepsja
  • choroby skóry
  • choroby wirusowe i bakteryjne
  • ciąża i karmienie piersią
  • zażywanie leków fotouczulających
  • zażywanie sterydów oraz retinoidów
  • świeża opalenizna oraz używanie bronzerów

Wskazaniami do zabiegu są:

  • rozszerzone naczynka
  • pajączki na nogach
  • widoczne naczynka na twarzy, zwłaszcza po ćwiczeniach fizycznych

Zabieg jest przyjemny w odczuciach. Trwa około 30 do 60 minut. Nie wymaga znieczulenia. Po zabiegu możemy od razu wrócić do swoich obowiązków. Przed zabiegiem warto wcześniej nie opalać się, odstawić w miarę możliwości leki fotouczulające oraz retinoidy na czas około 4 tygodnie przed planowaną wizytą, unikać sauny oraz nadmiernego wysiłku fizycznego.

Efekty zabiegu widoczne są już praktycznie po pierwszej wizycie. Aby były one widoczne na dłużej, warto stosować kosmetyki zalecone przez kosmetyczkę. Warto wybrać zabieg w serii, by efekty były widoczne na dłużej. Ilość serii jest uzależniona od zaawansowania problemu z jakim się zmagamy i najczęściej dobierana jest przez osobę przeprowadzającą zabieg.

3 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

77 − = 69