Zebranie dowodów potwierdzających zdradę

Jeśli Twój współmałżonek zachowuje się inaczej niż dotychczas, nie wraca na czas, ma coraz częstsze wyjazdy służbowe, Wasz kontakt się pogorszył, dostaje tajemnicze telefony, chowa komputer przez Tobą, to znak, że być może dopuścił się niewierności małżeńskiej. Jednak to zachowanie nie może przesądzać o zdradzie. Co innego, gdy dostaniesz telefon od zaufanych znajomych, którzy zauważą Twojego współmałżonka w miejscu publicznym z obcą osobą w bardzo dwuznacznej sytuacji. Jeśli chcesz udowodnić zdradę swojemu współmałżonkowi, nie zbieraj dowodów na własną rękę, lepiej udaj się z tym zadaniem do doświadczonego detektywa.

Detektyw zbierze materiał dowodowy i odpowie Ci na pytanie, czy rzeczywiście doszło do zdrady. By zebrać potrzebne materiały, detektyw warszawa przeprowadzi gruntowne śledztwo, które będzie głównie opierało się na obserwacji podejrzanej osoby. Jeśli rzeczywiście dojdzie do zdrady, detektyw wykona zdjęcia i nagrania, które mogą posłużyć Tobie jako kluczowy materiał dowodowy w przypadku sprawy rozwodowej.

 Jakie informacje uzyskasz od detektywa?

Na podstawie prowadzonych obserwacji detektyw przedstawi Ci informacje dotyczące:

  • zachowania współmałżonka
  • jego miejsca przebywania w określonych porach dnia
  • jego kontaktów damsko-męskich
  • opiekowania się dziećmi

Wielu nam się wydaje, że znamy swojego współmałżonka, do czasu gdy zostanie on prześwietlony przez detektywa. Wówczas najczęściej dowiadujemy się, że byliśmy okłamywani, zazwyczaj dochodzi do sytuacji, że współmałżonek przebywał w innym miejscu, niż informował. Poza ewentualną zdradą, na światło dzienne mogą wyjść także dowody przedstawiające prowadzenie nielegalnych interesów, a także posiadanie dzieci z łoża pozamałżeńskiego.

Jakie dowody uzyskasz dzięki detektywowi?

Profesjonalny detektyw dostarczy Ci materiały dowodowe w postaci:

  • zdjęć
  • nagrań
  • bilingów telefonicznych
  • wyciągów z banków
  • dokumentów świadczących o winie
  • podsłuchów telefonicznych

Dzięki szerokiej obserwacji detektyw dyskretnie będzie podążał za osobą, którą podejrzewa się o zdradę. Będzie podążał za nim wszędzie tam, gdzie się uda. Pojedzie za nim, gdy ten będzie miał nagły wyjazd służbowy i sprawdzi gdzie się znajduje, gdy ten nie wróci do domu w ustalonym czasie.

Nie szukaj samodzielnie dowodu na zdradę

Długoletnie doświadczenie detektywa umożliwia im profesjonalne wykonanie zadania. Niewierne osoby zachowują się szablonowo, co pozwala detektywowi na szybkie wykonanie zadania. Nie szukaj na własną rękę dowodów potwierdzających zdradę, powierz zadanie specjaliście. Jeśli zdecydujesz się samemu szukać potwierdzenia zdrady, narazisz się tylko na niepotrzebny stres. Co więcej szukanie dowodów przez niedoświadczone osoby sprawia wiele trudności. Zebranie konkretnych informacji potwierdzających zdradę jest wbrew pozorom trudnym i bardzo czasochłonnym zadaniem. Możesz się również napotkać z licznymi barierami, które mogą być nie do wykonania przez małżonka pozostającego w konflikcie małżeńskim. Mało tego, obserwowanie zdrady współmałżonka dostarcza bardzo negatywnych emocji, które mogą odbić się na Twoim zdrowiu psychicznym. Dlatego chcąc udowodnić zdradę, zachowaj spokój i powierz zadaniem detektywowi, który dyskretnie i konkretnie prześwietli Twojego współmałżonka i zbierze ewentualne dowody na jego zdradę.

Raport detektywa a sprawa rozwodowa

Zebrane przez detektywa kompletne materiały dowodowe mogą posłużyć w sprawie rozwodowej. Sąd dopuszcza materiały dowodowe, które zostały sporządzone przez biuro detektywistyczne warszawa. Oczywiście istotne jest, jaki charakter ma sprawa rozwodowa. Jeśli toczy się ona o rozwód z orzeczeniem o winie spowodowany niewiernością małżeńską, zadaniem detektywa jest przedstawienie dowodów uprawdopodobniających zdradę. Wyniki pracy detektywa mogą być załączone do sprawy rozwodowej w postaci raportu. Tego typu raport jest dokumentem prywatnym i ma moc prawną, co nie znaczy nic innego, jak jest dowodem w sprawie, na podstawie którego sąd orzeknie o ewentualnej winie sprawcy rozpadu małżeństwa.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

89 + = 98