Depilacja laserowa w Gdyni – przedstawiamy laser Vectus

depilacja całego ciała laserem Palomar Vectus

Słońce, plaża, nagie ciała – wszystko brzmi pięknie i kojarzy się z beztroskim czasem. Jedyne, co zaciskasz w garściach to piach. Tylko czy depilacja wciąż musi przypominać zamek z piasku – chwilowy, monotonny i dający krótkotrwałe szczęście? Niekoniecznie. Z najnowszym laserem diodowym Vectus możesz pozbyć się owłosienia ciała na stałe i zapewnić sobie radość, która będzie trwała niczym skała!

Jakie korzyści niesie depilacja laserowa urządzeniem Vectus?

Dzięki nowoczesnej technologii możesz pozbyć się nadmiernego owłosienia w szybki i skuteczny sposób. Zapewnia całkowite bezpieczeństwo oraz pozwala wyeliminować możliwość ponownego wzrostu włosków do zera. Nie ma ryzyka, gra warta świeczki. Bo kto chciałby eksperymentować na własnym ciele?

Na całe szczęście zrobili to za Ciebie eksperci renomowanej firmy Palomar Medical Technologies. Przez lata doskonalili swoje narzędzia oraz dokonywali zbędnych poprawek, byś mogła cieszyć się gładką skórą. Co najbardziej zachwyca w laserze marki Vectus? Wieczna radość posiadania jedwabiście gładkich nóg. Urządzenie pomoże Ci się rozprawić raz na zawsze ze zbędnymi włoskami.

Zresztą badania przeprowadzone zostały również na Harvard University, więc zyskujesz pełną gwarancję bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegu. Technologia zastosowana w depilacji laserowej Vectus uzyskała certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków. Jego niezwykłymi efektami cieszą się ludzie na całym świecie, a więc jego skuteczność jest potwierdzona tysiącami zadowolonych klientek i klientów.

Depilacja laserowa Vectus – zalety

  1. urządzenie dopasowuje się do każdego rodzaju skóry, dzięki niezwykle precyzyjnym czujnikom;
  2. indywidualnie ustala wszystkie parametry oraz koryguje ustawienia, które zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania niezależnie od czynników zewnętrznych;
  3. pozwala badać poziom melaniny (odpowiada za koloryt ciała) w skórze poprzez zamontowany w laserze diodowym czytnik Skintel. Wystarczy przyłożyć go do skóry, aby uzyskać pomiar poziomu melaniny;
  4. urządzenie automatycznie dobiera parametry optymalne dla każdej osoby;
  5. głowica lasera pokryta jest szafirowym szkłem o właściwościach chłodzących, dzięki czemu zabieg staje się bezbolesny;
  6. zastosowanie technologii Advanced Contact Cooling pozwala na odpowiedni dobór poziomu mocy w zależności od odczuwania ciepła pacjenta;
  7. laser diodowy wyposażony został również w nowatorską technologię Photon Recycling, która wykorzystuje odbite wiązki światła;

Poznaj więcej szczegółów: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Jak długo musisz czekać na efekty depilacji laserowej?

Pierwsze efekty zauważyć już po pierwszym zabiegu. Jednak natura rządzi się swoimi prawami (włoski rosną w różnych fazach), dlatego specjaliści zalecają, aby wybrać serię zabiegów. Pełnię zadowolenia osiągniesz stosując od 4 do 6 zabiegów w odstępie czasowym co 4-10 tygodni.

Sprzęt do depilacji laserowej urządzeniem Vectus

Laserowe usuwanie owłosienia zachwyca nie tylko nieporównywalnie przebadanym poziomem bezpieczeństwa, ale również czasem wykonywania zabiegu. Owłosienie z pleców możesz usunąć w kilka minut. Wybierając metodę depilacji laserowej Vectus oszczędzasz mnóstwo czasu, jednocześnie unikasz codziennych podrażnień oraz odczuwania bólu.

Raz na zawsze pozbywasz się dyskomfortu związanego z owłosieniem ciała. Czy to może być jeszcze prostsze? Cała seria zabiegów gwarantuje usunięcie włosków i uniemożliwia powstawanie nowych.

Jeśli spojrzysz na wykonanie usuwania włosia depilacją laserową Vectus, dostrzeżesz, że nie tylko zaoszczędzisz czas i sporo nerwów, które często towarzyszą podczas stosowania innych metod. Inwestycja w ten zabieg uwolni Cię od wydawania pieniędzy na golarki, wosk i inne rzeczy depilacyjne do końca życia.

Gdzie wykonasz zabieg?

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

46 + = 50