Niesamowite efekty jakie daje depilacja laserowa – sprawdź!

laserowa depilacja gdynia

Codzienne usuwanie zbędnego owłosienia to coś, czego doświadcza praktycznie każda kobieta. Presja na posiadanie gładkiej i jędrnej skóry bez żadnych niedoskonałości sprawia, że nie wyobrażamy sobie nie golić strategicznych części naszego ciała, np. nóg czy pach, które najczęściej wystawiamy na widok, jednocześnie jesteśmy zmęczone codziennym przykrym obowiązkiem, na który czasem zwyczajnie nie mamy siły albo czasu. Na szczęście jest sposób na pozbycie się owłosienia raz na zawsze, dzięki kilku sesjom pewnego zabiegu. Mowa o depilacji laserowej! Dzięki niej nie będziesz musiała sięgać po jednorazową maszynkę już nigdy więcej. Zainteresowana? Czytaj dalej!


Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Ten zabieg jest obecny na polskim rynku już od kilku lat, a jego popularność rośnie z każdym dniem. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, jak skuteczny jest sam zabieg i jak niesamowite efekty daje. Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego głowicą lasera, który emituje wiązkę światła. Wykonuje się tak zwany „strzał” po przyłożeniu głowicy do fragmentu skóry który chcemy wydepilować. Po kilku takich zabiegach mieszek włosowy zostaje trwałe zniszczony, dzięki czemu włosy przestają odrastać. Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla organizmu człowieka dzięki zaawansowanej technologii oraz wieloletnim badaniom i testom, jakim zostało poddane urządzenie. Istnieją jednak pewne przypadłości ludzkiego organizmu które mogą stanowić przeszkodę do bezpiecznego wykonania zabiegu bez obawy o skutki uboczne. Są to:

  • Zmiany skórne, rozległe pieprzyki
  • Nowotwór
  • Choroby skóry
  • Niektóre leki hormonalne
  • Opryszczka

Powyżej wymienionych przypadłości nie warto ukrywać podczas wstępnej konsultacji w salonie kosmetycznym, ponieważ definiuje to bezpieczeństwo oraz ogólny komfort zabiegu. Wszelkich potrzebnych informacji a także odpowiedzi na nurtujące nas pytania odnośnie samego zabiegu uzyskamy właśnie na wstępnej konsultacji w salonie kosmetycznym. Zapraszamy do kontaktu pod adresem:

Depilacja Laserowa Gdynia Clinica Cosmetologica
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl

Korzyści korzystania z zabiegu depilacji laserowej

Laserowe usuwanie owłosienia niesie za sobą szereg korzyści, które docenia coraz więcej osób. Przede wszystkim daje możliwość trwałego usunięcia niechcianych włosów, dając swobodę i pewność siebie. Codzienny obowiązek depilacji za pomocą jednorazowej maszynki golącej znika z naszej rutyny pielęgnacyjnej na dobre, przez co możemy oszczędzić sporo czasu. Ponadto sam zabieg nie wywołuje podrażnień, jeżeli zastosujemy się do wytycznych jakie otrzymamy na konsultacji kosmetycznej. Koniec z wrastającymi włoskami po depilacji maszynką jednorazową, które wywołują swędzącą czerwoną wysypkę! Konieczność depilowania włosów znika, kiedy zakończymy sesje depilacji laserowej, a co za tym idzie, nigdy więcej nie będziemy musiały męczyć się z wysypką. Z depilacji metodą laserową korzystają zarówno mężczyźni jak i kobiety, którzy z różnych powodów chcą pozbyć się owłosienia, często z nietypowych miejsc, takich jak plecy czy twarz, w przypadku kobiet.

Depilacja laserowa daje wolność i spokój, bo dzięki niej nie musimy więcej stale kontrolować czy nowe włosy nie pojawiają się na ciele i nie wymagają ponownej depilacji.
Jeżeli chcemy pozbyć się włosów z wybranej części ciała raz na zawsze, ten zabieg powinniśmy zdecydowanie brać pod uwagę. Cena takiej usługi jest przystępna praktycznie na każdą kieszeń, dzięki czemu większość ludzi z problemami nadmiernego owłosienia mogą sobie na nią pozwolić.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

− 4 = 1