Laser Vectus a depilacja pleców

   W obecnych czasach mężczyźni wielu mężczyzn ma dość spędzania dużej ilości czasu na goleniu i depilacji niechcianych włosów. Szczególnie dotyczy to obszarów ciała, na których samodzielnie nie mogą przeprowadzić takiego zabiegu. Chodzi oczywiście o plecy. Teraz mogą odkryć delikatną skórę bez poszukiwania pomocy żony czy partnerki. Depilacja laserowa Vectus wykorzystuje zaawansowaną technologię laserową do usuwania niechcianych włosów, dzięki czemu można uzyskać przyjemną w dotyku skórę na plecach.

Jak działa depilacja laserowa Vectus?

Depilacja laserowa pleców wykonywana jest za pomocą lasera Vectus wykorzystując energię światła opartą na diodzie, aby celować i niszczyć mieszki włosowe pod powierzchnią skóry. Laser ten wykorzystuje chłodzącą szafirową końcówkę, aby chronić skórę i zapewniać wygodę pacjentom podczas zabiegu. Depilacja laserowa może być bezpiecznie zoptymalizowana dla każdego rodzaju skóry, bez szkody dla otaczającej skóry. Laser Vectus może usuwać włosy z różnych obszarów ciała, ale w przypadku mężczyzn dotyczy to szczególnie pleców i klatki piersiowej.

Czego można się spodziewać podczas takiego zabiegu jak depilacja laserowa pleców?

Trwałe zabiegi redukcji włosów laserem Vectus trwają mniej niż 30 minut. Vectus ma duży rozmiar plamki laserowej, dzięki czemu nawet duże obszary ciała takie jak plecy mogą być szybko leczone. Ponieważ zabiegi depilacji laserowej są w stanie usunąć tylko włosy, które znajdują się w fazie wzrostu aktywnego, do uzyskania najlepszych rezultatów potrzebne są liczne zabiegi. Podczas tego procesu można zauważyć stopniowy spadek ilości i grubości włosów. Po zabiegu laserem Vectus pacjenci mogą powrócić do normalnych czynności bez dodatkowego czasu na rekonwalescencję – więcej o tym tutaj: http://kartuzy.info/wiadomosc,30669,Depilacja-laserowa-Vectus-w-Gdansku-Przelom-w-zakresie-depilacji-laserowej.html.

Czego oczekiwać po depilacji laserowej?

Depilacja laserowa pleców pozwala uwolnić się od niechcianych włosów na ciele. Sekretem depilacji laserowej jest sprawdzona klinicznie technologia, która celuje i niszczy komórki odpowiedzialne za wzrost włosów, nie uszkadzając otaczającej skóry. Jest to proste podejście do trwałej redukcji włosów, które jest szybkie i łatwo dostępne w salonie kosmetologicznym.

Depilacja laserowa Vectus pozwala pozbyć się włosów z takich obszarów ciała jak:

 • Pachy
 • Ramion
 • Klatka piersiowa
 • Plecy
 • Linia bikini
 • Nogi.

Jakie korzyści daje depilacja laserowa Vectus

Usuwanie włosów na bazie światła może być skuteczne dla prawie wszystkich osób, w tym dla wszystkich kolorów skóry i większości rodzajów włosów. Dla mężczyzn, depilacja laserowa pleców jest świetną metodą do trwałego zmniejszania owłosienia tego rejony ciała w celu uzyskania czystszego, efektowniejszego wyglądu. Dla kobiet to świetna alternatywa dla kremów i wosków do redukcji włosów na twarzy i ciele, w tym delikatnych obszarów wokół warg i linii bikini.

Korzyści depilacji laserowej dla mężczyzn obejmują:

 • Trwała redukcja owłosienia na całym ciele w tym również twarzy
 • Szybkie, łatwe zabiegi z minimalnym czasem na odpoczynek
 • Łatwiejsze uzyskanie higieny
 • Ograniczenie potliwości i powstawania nieprzyjemnego zapachu
 • Bezbolesność zabiegu.

Ile zabiegów potrzeba dla uzyskania oczekiwanych efektów?

W przypadku lasera Palomar Vectus większość pacjentów potrzebuje, co najmniej 4-6 skutecznych terapii w odstępie 4-6 tygodni. Ponieważ włosy rosną w cyklach, potrzeba kilku sesji, aby wpłynąć na wszystkie włosy na danym obszarze. Jednak niektórzy pacjenci reagują dobrze tylko w 2 sesjach. Ze względu na długość cykli wzrostu włosów zabiegi są zwykle wymagane raz na 4-6 tygodni.

Długość cyklu włosów zależy od części ciała. Twarz zazwyczaj wymaga częstszych zabiegów, podczas gdy nogi i plecy wymagają mniejszej ilości zabiegów. Depilacja laserowa gwarantuje skuteczne pozbawienie się owłosienia na kilka tygodni. Po ponownym pojawieniu się nowych włosów pacjenci powinni przyjść na kolejną sesję i zostanie przeprowadzona na przykład depilacja laserowa pleców lub innego obszaru ciała.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

7 komentarzy

 • Nareszcie pozbyłem się owłosienia z pleców ! Momentami czułęm się jak jakiś małpiszon 😛 na szczęscie to już za mną!

  Odpisz
 • Chciałabym pozbyć się owłosienia w okolicach bikini. Ciekawe czy to bolesne….

  Odpisz
 • Powiem Wam tyle – rewelacja 🙂 chyba jeszcze nigdy nie miałam tak gładkich nóg, co najważniejsze bez czerwonych krostek i uczulenia.

  Odpisz
  • Ja to samo! Najgorsze w goleniu były te krosty!!! ale już koniec moich problemów 🙂

   Odpisz
 • no jednak jest to duża wygoda – każdemu kto się zastanawia: WARTO!

  Odpisz
 • Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, na których byłam w klinice Cosmetologica. Poddałam się zabiegom, prkatycznie wszystkich części ciała. Usunęłam wąsik, który mi przeszkadzał od lat, nóżki mam gładkie, pachy przyjemne i delikatne w dotyku..co tu dużo mówić – spróbujcie sami 8)

  Odpisz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

− 3 = 1