Zabiegi odchudzające z nadmiernych kilogramów

Od wielu lat wiadomo, że nadmiar tkanki tłuszczowej jest niezwykle szkodliwy dla naszego organizmu. Wpływa on znacznie na pogorszenie jakości życia oraz zwiększa ryzyko przedwczesnego zgonu. Żeby myśleć o szczupłej i pięknej sylwetce w pierwszej kolejności należy zadbać o odpowiednią dietę oraz właściwą ilość aktywności fizycznej. W dalszym etapie terapeutycznym bardzo pomocne okazują się zabiegi odchudzające.


Jeszcze do niedawana lekceważony dział medycyny estetycznej, jakim jest kosmetologia, dzisiaj pokazuje jak zredukować tkankę tłuszczową skutecznie i bez nieprzyjemnych efektów ubocznych, jak obwisła skóra.

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i czy coś więcej?

Wraz z postępem nauki i medycyny pojawiło się na rynku wiele opcji terapeutycznych, które zapewniają skuteczną walką z tkanką tłuszczową. Dodatkowo modelowanie sylwetki za pomocą zabiegów wpływa również korzystnie na stan skóry. Karboksyterapia umożliwia pozbycie się nadmiernych kilogramów przy użyciu medycznego dwutlenku węgla, wstrzykiwanego podskórnie. Pod wpływem jego działania wzrasta ukrwienie tkanki oraz przyśpieszeniu ulegają wszelkie procesy metaboliczne. Ostatecznym efektem jest redukcja nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zabieg ten pomaga w niwelowaniu cellulitu poprzez ujędrnianie skóry i wyszczuplanie ud.

Innowacyjne zabiegi wyszczuplające uda

Bardzo dobre efekty terapeutyczne osiąga zabieg Maximus, który wykorzystuje działania energii cieplnej. Podgrzana tkanka tłuszczowa do około 60 stopni Celsjusza ulega upłynnieniu, co przyśpiesza jej pobieranie przez układ krwionośny i wydalenie z organizmu. Dodatkowo aktywowane pod wpływem ciepła mięśnie oraz naczynia krwionośne znacznie przyśpieszają usuwanie tkanki tłuszczowej.
Każda z opisywanych metod terapeutycznych może być zastosowana na różnych częściach ciała. Terapeuta na bezpłatnej konsultacji określa, w którym miejscu jest największa kumulacja tłuszczu i pomaga dobrać odpowiednie leczenie.
 
Decydując się na zabiegi wyszczuplające brzuch warto zwrócić uwagę na Cellu Mg Integral. Ten nowoczesny zabieg wyszczuplający wykorzystuje specjalną rolkę, która zasysa odstające fałdy na brzuchu i następnie stymuluje go przy użyciu odpowiednie zbudowanych klapek. Efektem jest usprawnienie krążenia w tkance oraz rozbicie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo dochodzi do poprawienia elastyczności skóry oraz do redukcji cellulitu.
Mało inwazyjnym i bezpiecznym zabiegiem jest Venus Legacy, który za pomocą fali radiowej i pola magnetycznego wpływa na zwiększanie metabolizmu tkanki tłuszczowej. Pacjentki poddane leczeniu w przeciągu paru tygodni obserwują dobroczynne efekty zabiegu. Możemy do nich zaliczyć:

  • redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki
  • odmłodzenie i uelastycznienie skóry
  • redukcje cellulitu

Wszystkie opisywane zabiegi są bezpieczne i ich skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami naukowymi. Można je wykonać chociażby w zabiegi wyszczuplające Gdynia.

Portal kosmetologiczny

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

19 − = 15