Sprawdzone urządzenie na cellulit – Venus Legacy

Venus Legacy to najnowsza propozycja klinik medycyny estetycznej w kwestii poprawy kondycji skóry oraz modelowania sylwetki. Konturowanie ciała przy pomocy aż trzech różnych metod daje niemal cudowne wyniki już po pierwszym zabiegu. Redukcja cellulitu przebiega bardzo szybko a całkowita bezinwazyjności oraz bezbolesność zabiegu to niewątpliwie największe zalety Venus Legacy.

Jakie technologie skrywa w sobie Venus Legacy?

 • Multipolarna fala radiowa – jej wielbiegunowe działanie powoduje natychmiastowe podgrzanie tkanki tłuszczowej do 60 stopni co prowadzi do jej roztopienia. Pozwala to na usuwanie cellulitu oraz wyszczuplenie wybranych partii ciała. Fala radiowa dociera do tkanki tłuszczowej nie uszkadzając przy tym żadnych innych struktur skóry.
 • Impulsowe pole magnetyczne – pole magnetyczne penetrując skórę aż do jej najgłębszych warstw działa pobudzająco oraz zwiększa i usprawnia produkcję kolagenu. Skutkiem jego działania jest też powstawanie nowych naczyń włosowatych co prowadząc do lepszego ukrwienia skóry, znacząco podnosi jej jakość.
 • VariPulse – technologia szczególnie przydatna w przypadku redukcji cellulitu czy zabiegów takich jak zmnniejszenie obwodu ud. Zabieg odczuwany jest jak wyjątkowo przyjemny masaż co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność.

Venus Legacy to bez wątpienia technika kosmetyczna a najwyższej polki. Liczne nagrody, tysiące zadowolonych użytkowników oraz certyfikat FDA. To dowody na skuteczność oraz jakość zabiegiem.

Jakie zabiegi?

Zabieg na cellulit to główny powód dla którego pacjenci odwiedzają kliniki kosmetyczne. Lista możliwości jakimi dysponuje Venus Legacy jest bardzo długa. Przychodząc do gabinetu każdy z pacjentów poddawany jest szczegółowemu badaniu oraz konsultacji celem ustalenia rodzaju, intensywności oraz ilości koniecznych do odbycia zabiegów. Klient dowie się między innymi co można poprawić, jakiego efektu należy się spodziewać oraz jakość ilość pracy trzeba to włożyć. Zabiegi, które można wykonać to:

 • zabieg na cellulit
 • Konturowanie ciała
 • Zmniejszenie obwodu ud
 • likwidacja drugiego podbródka
 • Poprawa kondycji oraz elastyczności skóry
 • Redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej
 • likwidacja boczków

Zabiegi z użyciem Venus Legacy to nieraz spore obciążenie dla domowego budżetu. Najprostsze zabiegi pod oczy to wydatek 180 złotych, natomiast kompletny zabieg na całą powierzchnię ud kosztuje 900 złotych. Aby osiągnięć zadowalające i trwałe rezultaty, w większości przypadków konieczne jest odbycie serii od 6 do nawet 10 zabiegów. Taka ich ilość generuje już bardzo poważne kwoty do opłacenia. Pracownicy kliniki medycyny estetycznej są tego świadomi, więc aby nie obciążać pacjentów obowiązkiem tak wysokich opłat oferują wygodne i bardzo przyjemne raty. Ich ilość oraz wysokość jest ustalana indywidualnie bez żadnych pośredników już podczas pierwszej wizyty. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo korzystne zwłaszcza w przypadkach, gdy duża ilość sesji zabiegowych jest absolutnie konieczna. Decydując się na zabiegi urządzeniami Venus Legacy pacjentma 100% gwarancję zadowolenia oraz tego, że efekty będą dokładnie takie jakich oczekiwał i jakie zostały ustalone na wizycie konsultacyjnej.

3 komentarze

 • Ktoś próbował tego Venus Legacy? Po ilu zabiegach zaczął widzieć że znika mu cellulit? Jak to wyszło cenowo? 😛

  Odpisz
  • Ja robiłam siedem zabiegów dopóki nie stwierdziłam, że cellulit zniknął mi całkiem. Cenowo to zależy od tego jaką cześć ciała chcesz 😀

   Odpisz
 • A czy te impulsy wytwarzane przez Venus Legacy są bezpieczne dla osób o nadwrażliwej i dość delikatnej skórze?

  Odpisz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

49 − = 45