Innowacyjna technika likwidująca wiele problemów skórnych

Zwykle na naszej twarzy pojawiają się rumieńce na skutek nagłej zmiany temperatury, zjedzenia pikantnej potrawy, stresu czy też wysiłku fizycznego itp. Niektórym jednak ta przypadłość bardzo doskwiera pojawiając się przy rozmaitych okazjach. Warto wiedzieć czym dokładnie są rumieńce na naszej skórze i jak sobie z nimi radzić.

Czerwienienie się na twarzy to nic innego jak wynik nadmiernego poszerzenia się naczynek krwionośnych naszej skóry. Problem dotyczy zwykle osób z jasną karnacją i skórą wrażliwą. Najważniejsze to działać jak najwcześniej, gdy tylko zauważymy nadmierne czerwienienie się, dzięki temu problem ten nie pogłębi się. Przede wszystkim należy bardzo dbać o skórę i nie eksponować jej na słońcu. Zaleca się ochranianie twarzy nie tylko latem, ale i zimą. Pomogą nam w tym kremy z filtrem UV i chustki, które dodatkowo ochronią przed silnym wiatrem i mrozem, które również niekorzystnie wpływają na skórę skłonną do czerwienienia się.

Jeśli te proste metody okażą się niewystarczające, to z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. W tym przypadku należy poddać się zabiegowi laserowemu. Wiązka lasera zamknie i zredukuje naczynka poszerzone odpowiedzialne za rumienienie się skóry twarzy. Polecaną metodą jest także krioterapia, czyli zabieg, który polega na schładzaniu tkanek. Jest to innowacyjna technika likwidująca wiele problemów skórnych. Inne dostępne na rynku sposoby to ultradźwięki, czyli wykorzystywanie fal dźwiękowych do rozbijania naczynek a także jonoforeza polegająca na wprowadzeniu leczniczych jonów pod skórę.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

+ 7 = 16