Depilacja pach laserem czy obszarów bikini jest doskonałym pomysłem na początek.

Depilacja laserowa

Usuwanie niechcianego owłosienia raz na zawsze to marzenie wielu kobiet. Tradycyjne metody dają możliwość pozbycia się włosków na krótszy lub dłuższy czas, zawsze jednak trzeba się liczyć z powtarzalnością tego typu zabiegów. Podczas depilacji laserowej niepożądane owłosienie usuwa się za pomocą wiązki lasera, która przenika przez skórę i niszczy cebulki włosów oraz, co ważne jej korzenie.

Depilacja laserowa polecana jest szczególnie do mniejszych obszarów ciała. Depilacja pach laserem czy obszarów bikini jest doskonałym pomysłem na początek. Aby efekty były zadowalające należy skorzystać z profesjonalnego sprzętu i wiedzieć jaka moc wiązki będzie odpowiednia. Zabieg też należy kilka razy powtórzyć. Umiejętna depilacja pach laserem może zlikwidować problem owłosienia raz na zawsze.

Pierwszy zabieg zawsze powinien być połączony z konsultacją. Należy też wykluczyć czynniki ryzyka jak ciąża, padaczka czy cukrzyca. Po zbadaniu stanu skóry i włosków przeprowadza się próbę laserową.

depilacja-laserowa-rece

Depilacja pach laserem jest doskonałą metodą przygotowania ciała na lato. Zabiegi należy przeprowadzić odpowiednio wcześniej. Pamiętajmy, że skóra, na której przeprowadzany jest zabieg, nie powinna być opalona, zbyt sucha ani podrażniona. Kolejne zabiegi depilacyjne należy przeprowadzić należy po miesiącu lub kilku tygodniach, ilość zabiegów zależy od tego jak szybko uzyskamy zadowalające efekty.

Po zabiegu przez jakiś czas na skórze utrzymuje się podrażnienie. Do momentu ustąpienia należy szczególnie dbać o skórę: nie stosować silnych detergentów, w przypadku depilacji pach laserem dezodorantów i antyperspirantów. Przez około dwa tygodnie po zabiegu należy unikać słońca.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Characters: 0 Words: 0 Word Limit: 99999999999999999 Comment Limit: 9999999999999

1 + 3 =